Wypadanie włosów 101: Najważniejsze wskazówki, aby zminimalizować i zapobiec wypadaniu włosów

Luty 6, 2018

Podczas gdy istnieje wiele osób, które próbują wyprodukować produkt przeciw łysieniu, który faktycznie działa, w nadziei, że będą w stanie zarobić miliardy na wysoce pożądanym produkcie, ci, którzy doświadczają łysienia, wyrzucają swoje pieniądze na produkty, które nie działają. Zapoznaj się z kilkoma doskonałymi, niedrogimi poradami, które pomogą Ci zaoszczędzić włosy.

Aby zmniejszyć utratę włosów lub zapobiec jej, zje dużo białka. Białko jest tym, z czego są zrobione włosy. Możesz jeść jajka, drób, ryby i czerwone mięso, aby uzyskać białko w swojej diecie. Jeśli mięso nie jest twoją rzeczą, możesz zastąpić mięso soczewicą i fasolą nerkową, aby uzyskać potrzebne białko. Regularne spożywanie białka może pomóc w utrzymaniu pełnej głowy włosów.

Należy podkreślić znaczenie spożywania witaminy C, ponieważ może ona zapobiegać wypadaniu włosów. Pomaga twojemu ciału w produkcji kolagenu, który z kolei utrzymuje włosy w zdrowiu i wytrzymałości. Jeśli nie dostajesz wystarczającej ilości witaminy C, spróbuj uzyskać więcej, jedząc owoce cytrusowe lub nawet kroplę słodyczy z witaminą C.

Wiele produktów do włosów może zniszczyć cenne zamki. Przeczytaj etykietę i ostrożnie wybieraj produkty. Nie wkładaj do włosów żadnych chemikaliów, które mogłyby być szkodliwe. Możliwe, że dany produkt może w pewnym stopniu hamować wzrost włosów. Używaj tylko produktów, które zostały zbadane i uznane za nieszkodliwe dla ludzi.

Po wydostaniu się z prysznica może zajść potrzeba zmiany rutyny, jeśli chcesz ograniczyć ilość włosów, które tracisz. Podczas suszenia włosów używaj delikatnie ręcznika zamiast z grubsza. Nie zaleca się używania osobistej suszarki do włosów. Jeśli jednak musisz użyć suszarki, używaj tylko niskiej temperatury.

Nigdy nie myć włosów, jeśli jest wyjątkowo mokra, np. Świeżo wyskakuje z prysznica lub po dobrej kąpieli. Zamiast tego użyj miękkiego ręcznika, aby wysuszyć włosy, i pozwól mu wyschnąć przed szczotkowaniem. Gdy są mokre, mieszki włosowe tracą swoją wytrzymałość i łatwiej ulegają uszkodzeniu. Możesz również szybciej stracić włosy, jeśli myjesz je, gdy jest mokry.

Powinieneś wykonać wiele badań, zanim spróbujesz jakiegokolwiek leczenia wypadania włosów, abyś był pewien, że są bezpieczni. Twoje badania mogą również przekonać Cię, że warto wydać więcej na konkretny produkt.

Porozmawiaj z profesjonalistą na temat występujących objawów i dostępnych opcji. Utrata włosów musi być zawsze omawiana z profesjonalistą przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia. Utrata włosów może być wtórnym skutkiem jakiejś innej choroby lub nawet chwilowego stanu wynikającego z czegoś takiego jak stres. Twój lekarz może z Tobą pracować, aby opracować plan leczenia odpowiedni dla Ciebie.

Te środki zaradcze nie są zbyt skuteczne w spowalnianiu lub zapobieganiu wypadaniu włosów, a jeśli uważasz inaczej, na pewno będziesz zawiedziony. Mimo że mają szansę na pracę, możliwe jest, że stracisz cenny czas i pieniądze.

Te wskazówki są skompilowane z informacji pochodzących ze sprawdzonych technik i produktów, które mogą wspomóc wzrost włosów. Upewnij się, że korzystasz z tych wskazówek, abyś mógł przestać tracić włosy.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *